Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 132
Novinky

Home staging

6.2.2019 Služba, která Vám zvýší hodnotu nemovitosti při prodeji. více »

Změna poplatníka u Daně z nabytí nemovité věci

1.11.2016

Daruj hračku 2016

11.10.2016 Naše společnost se stala certifikovaným partnerem projektu Daruj hračku, do kterého je zařazeno přes 2500 dětí a klientů s různými.. více »

Realitní zpravodaj

Splácení hypotéky při nezaměstnanosti. Jaké jsou možnosti

Splácení hypotéky při nezaměstnanosti. Jaké jsou možnosti
Přišli jste o zaměstnání a máte hypotéku, jejíž splátky se mohou stát v nejbližších měsících významným problémem. Jestliže nenastupujete obratem do dalšího zaměstnání, budete pobírat pouze podporu v..

Koho informovat o rekonstrukci bytu

Koho informovat o rekonstrukci bytu
Kupujete byt, který bude potřebovat větší či menší úpravy? Některé z nich mohou vyžadovat stavební povolení či ohlášení. Avšak vždy je třeba informovat družstvo či vedení SVJ. U družstevních bytů je..

10 faktorů, které mohou výrazně ovlivnit ceny pozemků

10 faktorů, které mohou výrazně ovlivnit ceny pozemků
Cenu pozemku ovlivňuje několik kritérií. Mezi nejdůležitější patří lokalita, kvalita a rozsah zasíťování. Pokud chcete zjistit, zda pozemek při koupi nepřeplatíte, nebo naopak při prodeji dostanete..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Služby » Služby poskytované našim klientům

Služby poskytované našim klientům

Služby poskytované našim klientům

Pomůžeme vám nejvýhodněji, bezpečně a s jistotou prodat či koupit nemovitost s využitím našich znalostí realitního trhu a zkušeností v regionu.

Vypracujeme odhad tržní ceny nemovitosti.

Navrhneme optimální strategii dle vašich potřeb a požadavků s přihlédnutím k aktuální situaci na trhu.

Zpracujeme zakázku:

- fotografie na profesionální úrovni

- podrobný popis se zdůrazněním předností nemovitosti

- půdorys 2D/3D

- videoprohlídka

Spárujeme zakázku s poptávajícími klienty z naší databáze a prezentujeme vaši nemovitost těmto klientům mailem a telefonicky, vždy s odkazem na náš web.

Inzerujeme vaši nemovitost na placených realitních portálech (Sreality, Reality iDnes, Reality Morava a dalších navazujících).

Provádíme prohlídky na nemovitosti i bez nutnosti účasti majitele a o každé prohlídce vedeme písemný záznam tzv. Protokol o prohlídce obsahující údaje o zájemci a jeho podpis.

Vyhotovíme a podepíšeme rezervační smlouvu s kupujícím.

Pomůžeme vám s výmazem zástavy a věcného břemene.

Zajistíme nejvýhodnější financování koupě nemovitosti, vyřízení hypotečního úvěru, úvěru ze stavebního spoření apod. prostřednictvím našeho vlastního hypocentra.

Vyzvedneme na příslušném katastrálním úřadu list vlastnictví, prohlášení vlastníka, snímek z pozemkové mapy a nabývací titul k nemovitosti.

Zajistíme služby advokáta:

- smlouva o smlouvě budoucí kupní

- kupní smlouva

- smlouva o advokátní úschově

- smlouva o převodu členských práv a povinností

- zástavní smlouva

- ověřování podpisů

- formulář na návrh na vklad

- vyplacení kupní ceny prodávajícímu

 

Podáme návrh na vklad na příslušný katastrální úřad.

Ověříme přepis vlastnického práva na katastrálním úřadu.

Asistujeme u předání nemovitosti a vyhotovíme protokol o předání nemovitosti.

Home staging

Zařízení místností nábytkem a dekoracemi, které pomáhá hmotně si představit, jak by mohl byt nebo dům být zabydlen. Staging Vašeho bytu vytvoří dojem jasnějšího, většího interiéru s útulnou a přívětivou atmosférou. V přemíře nabídek bude Vaše nemovitost vynikat na trhu realit a bude apelovat na vizuální stránku každého možného zájemce o koupi nebo pronájem.

Je to umění vytvořit náladu interiéru, která osloví co největší počet zájemců o koupi nebo pronájem nemovitosti. Každý toužíme po pěkném domově, kde se budeme s rodinou po náročném dni cítit skvěle, kde uklidníme své smysly a najdeme harmonii a klid.

Zprostředkujeme kontakt na zkušené profesionály v oboru v jejichž portfoliu naleznete designový nábytek, který je možné na Vámi určenou dobu zapůjčit do interiérů. Můžete požadovat jednorázové zapůjčení pro účely fotografování nebo i v řádech měsíců a let.