Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 137
Novinky

Home staging

6.2.2019 Služba, která Vám zvýší hodnotu nemovitosti při prodeji. více »

Změna poplatníka u Daně z nabytí nemovité věci

1.11.2016

Daruj hračku 2016

11.10.2016 Naše společnost se stala certifikovaným partnerem projektu Daruj hračku, do kterého je zařazeno přes 2500 dětí a klientů s různými.. více »

Realitní zpravodaj

Byty opět zdražily. Od začátku roku o 5 procent

Byty opět zdražily. Od začátku roku o 5 procent
Vysoká poptávka po vlastním bydlení a dostupné úrokové sazby hypotečních úvěrů stále motivují mnoho lidí k nákupu nemovitosti. Ceny rodinných domů, pozemků a bytů se dostaly na nová maxima. Od..

Vláda schválila pravidla pro odklad splátek hypoték a úvěrů

Vláda schválila pravidla pro odklad splátek hypoték a úvěrů
Vláda dne 1. 4. 2020 schválila pravidla pro odklad splátek úvěrů včetně hypotečních sjednaných před 26. 3. 2020. Odklad splátek nebude automatický, ale na základě žádosti klienta. Odklad by měl být..

Hypotéky budou dostupnější. ČNB zmírnila limity

Hypotéky budou dostupnější. ČNB zmírnila limity
Kvůli pandemii koronaviru došlo k poměrně nečekané události. Česká národní banka se rozhodla zmírnit limity pro posouzení žádosti nového hypotečního úvěru. Hypotéky budou nyní mnohem dostupnější...
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Služby » Služby poskytované našim klientům

Služby poskytované našim klientům

Služby poskytované našim klientům

Pomůžeme vám nejvýhodněji, bezpečně a s jistotou prodat či koupit nemovitost s využitím našich znalostí realitního trhu a zkušeností v regionu.

Vypracujeme odhad tržní ceny nemovitosti.

Navrhneme optimální strategii dle vašich potřeb a požadavků s přihlédnutím k aktuální situaci na trhu.

Zpracujeme zakázku:

- fotografie na profesionální úrovni

- podrobný popis se zdůrazněním předností nemovitosti

- půdorys 2D/3D

- videoprohlídka

Spárujeme zakázku s poptávajícími klienty z naší databáze a prezentujeme vaši nemovitost těmto klientům mailem a telefonicky, vždy s odkazem na náš web.

Inzerujeme vaši nemovitost na placených realitních portálech (Sreality, Reality iDnes, Reality Morava a dalších navazujících).

Provádíme prohlídky na nemovitosti i bez nutnosti účasti majitele a o každé prohlídce vedeme písemný záznam tzv. Protokol o prohlídce obsahující údaje o zájemci a jeho podpis.

Vyhotovíme a podepíšeme rezervační smlouvu s kupujícím.

Pomůžeme vám s výmazem zástavy a věcného břemene.

Zajistíme nejvýhodnější financování koupě nemovitosti, vyřízení hypotečního úvěru, úvěru ze stavebního spoření apod. prostřednictvím našeho vlastního hypocentra.

Vyzvedneme na příslušném katastrálním úřadu list vlastnictví, prohlášení vlastníka, snímek z pozemkové mapy a nabývací titul k nemovitosti.

Zajistíme služby advokáta:

- smlouva o smlouvě budoucí kupní

- kupní smlouva

- smlouva o advokátní úschově

- smlouva o převodu členských práv a povinností

- zástavní smlouva

- ověřování podpisů

- formulář na návrh na vklad

- vyplacení kupní ceny prodávajícímu

 

Podáme návrh na vklad na příslušný katastrální úřad.

Ověříme přepis vlastnického práva na katastrálním úřadu.

Asistujeme u předání nemovitosti a vyhotovíme protokol o předání nemovitosti.

Home staging

Zařízení místností nábytkem a dekoracemi, které pomáhá hmotně si představit, jak by mohl byt nebo dům být zabydlen. Staging Vašeho bytu vytvoří dojem jasnějšího, většího interiéru s útulnou a přívětivou atmosférou. V přemíře nabídek bude Vaše nemovitost vynikat na trhu realit a bude apelovat na vizuální stránku každého možného zájemce o koupi nebo pronájem.

Je to umění vytvořit náladu interiéru, která osloví co největší počet zájemců o koupi nebo pronájem nemovitosti. Každý toužíme po pěkném domově, kde se budeme s rodinou po náročném dni cítit skvěle, kde uklidníme své smysly a najdeme harmonii a klid.

Zprostředkujeme kontakt na zkušené profesionály v oboru v jejichž portfoliu naleznete designový nábytek, který je možné na Vámi určenou dobu zapůjčit do interiérů. Můžete požadovat jednorázové zapůjčení pro účely fotografování nebo i v řádech měsíců a let.