Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 144
Novinky

On-line aukce

On-line aukce

2.6.2021

Pojištění realitního zprostředkovatele dle zákona č. 39/2020 Sb.

12.5.2020

Efektivní investice

28.4.2020 Chcete v dnešní době správně a efektivně investovat do nemovitostí? více »

Home staging

Home staging

6.2.2019 Služba, která Vám zvýší hodnotu nemovitosti při prodeji. více »

Realitní zpravodaj

Život ve skleníku? Možná brzy i u nás

Život ve skleníku? Možná brzy i u nás
10.7.2025 - Ač v posledních letech mírné zimy střídají poměrně horká léta, nemusí to tak být vždy. Letošní studené a deštivé jaro nám ukázalo, že občas bývá i v Česku „léto ve čtvrtek“. V takových..

Sazby hypoték nečekaně vzrostly. Jsou opět nad pětiprocentní hranici

Sazby hypoték nečekaně vzrostly. Jsou opět nad pětiprocentní hranici
9.7.2025 - Začátek léta s sebou kromě dovolených přinesl také jedno velké překvapení na hypotečním trhu. Průměrná nabídková sazba hypoték po předchozím snižování podle Swiss Life Hypoindexu na..

V České republice aktuálně chybí 100–150 tisíc bytů v místech, kde lidé reálně chtějí žít

V České republice aktuálně chybí 100–150 tisíc bytů v místech, kde lidé reálně chtějí žít
8.7.2025 - V podstatě každá vláda a každá volební kampaň cílí mimo jiné na zajištění dostatečného bydlení pro všechny skupiny občanů. Zatím se ale podle odborníků v posledních třiceti letech nic..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Obchodní asistentka

Obchodní asistentka

Jsi absolventka bez praxe? Jsi registrovaná na úřadu práce déle než 3 měsíce? Získej u nás práci na HPP, čerpej všechny výhody a zdokonal své znalosti a dovednosti.

Staň se členem našeho týmu a poznej práci v prosperující společnosti s dlouholetou stabilní pozicí na olomouckém realitním trhu.

Své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu [email protected] nebo volejte 724 868 119.

Těšíme se na Vás!