Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 136
Novinky

On-line aukce

On-line aukce

2.6.2021

Pojištění realitního zprostředkovatele dle zákona č. 39/2020 Sb.

12.5.2020

Efektivní investice

28.4.2020 Chcete v dnešní době správně a efektivně investovat do nemovitostí? více »

Home staging

Home staging

6.2.2019 Služba, která Vám zvýší hodnotu nemovitosti při prodeji. více »

Realitní zpravodaj

Exotika v obýváku: Co všechno můžete legálně chovat v bytě?

Exotika v obýváku: Co všechno můžete legálně chovat v bytě?
10.9.2025 - V posledních měsících rezonuje ve společnosti problém s chovem exotických zvířat v domácím prostředí. Je však rozdílné, zda chováte tygra nebo papouška. Některá zvířata lze chovat nejen..

Pod 5 %. Hypotéky jsou zase dostupnější

Pod 5 %. Hypotéky jsou zase dostupnější
9.9.2025 - Akční marketingové nabídky některých bank s končícím létem opět srazilo ceny hypotečních úvěrů. Průměrná nabídková sazba hypoték podle Swiss Life Hypoindexu na začátku září klesla o šest..

Zamčeno pro zloděje, otevřeno pro klid: Proč se vyplatí zabezpečit bytový dům

Zamčeno pro zloděje, otevřeno pro klid: Proč se vyplatí zabezpečit bytový dům
8.9.2025 - Známé přísloví Můj dům, můj hrad souvisí určitě i s pocitem, že se člověk doma má cítit především bezpečně. Do domova se zkrátka pouštějí jen lidé, které znáte a které tam mít chcete. To..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej bytu 2+kk Olomouc, Slavonínská ul.

Prodej bytu 2+kk Olomouc, Slavonínská ul., Ev.č.: 00976

IMG_0118
IMG_0077
IMG_0079
IMG_0084
IMG_0082
IMG_0094
IMG_0092
Czech Trend s.r.o.Czech Trend s.r.o.
Wellnerova 1215/1
Olomouc - Nová Ulice
+420 724 868 119
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieByty 2+kk
LokalitaSlavonínská, Olomouc - Povel
OkresOlomouc
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha86 m²
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Sháníte slunné bydlení orientované s výhledem do zeleně? Nabízím k prodeji byt 2+kk o už. ploše 86 m2 a s lodžií 3,5 m2. To vše v 1. podlaží. Celý byt je velmi vkusně a moderně řešený. Více oken v obývacím pokoji, včetně lodžie, zajišťuje dostatek přímého světla. Kuchyně je propojená s obývacím pokojem a je zde dostatek prostoru ke stolování. Moderní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči - elektrický sporák, varná deska, mikrovlnná trouba, digestoř, myčka a lednice. Z chodby se vchází do samostatné neprůchozí ložnice. Naproti ní je prostorná koupelna, která je vybavená rohovou vanou, umývadlem, a otopným žebříkem. V koupelně je i příprava na pračku. Kdo nechce mít pračku v koupelně, k tomuto účelu lze využít technickou místnost, která je připravena pro osazení pračky se sušičkou. Vedle koupelny samostatná toaleta. A velkou výhodou tohoto bytu je i samostatná šatna, kterou lze využívat na uskladnění věcí. K bytu patří sklep. Možno dokoupit garážové stání v suterénu domu. Výborná poloha nemovitosti s výbornou infrastrukturou a občanskou vybaveností. V blízkosti domu MHD a rychlý nájezd na dálnici. Byt je v osobním vlastnictví, takže ho můžete použít jako zástavu pro hypoteční úvěr. A pro zajištění výhodného financování je tu připravena vám pomoci a poradit naše finanční poradkyně. Těším se s vámi na prohlídce této nemovitosti.