Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 134
Novinky

On-line aukce

On-line aukce

2.6.2021

Pojištění realitního zprostředkovatele dle zákona č. 39/2020 Sb.

12.5.2020

Efektivní investice

28.4.2020 Chcete v dnešní době správně a efektivně investovat do nemovitostí? více »

Home staging

Home staging

6.2.2019 Služba, která Vám zvýší hodnotu nemovitosti při prodeji. více »

Realitní zpravodaj

Nekupujte byt naslepo. Architekt odhalí, co běžně přehlédnete

Nekupujte byt naslepo. Architekt odhalí, co běžně přehlédnete
14.5.2026 - Proč si přizvat bytového architekta už při výběru bytu? Jednoduše proto, že bytový architekt vám může ušetřit starosti i peníze, a to ještě před tím, než vůbec byt koupíte. Třeba proto,..

Měsíční splátky hypotečních úvěrů výrazně rostou

Měsíční splátky hypotečních úvěrů výrazně rostou
12.5.2026 - Zájemci o hypoteční úvěr se musí připravit na novou realitu, která zní – sazby nad pětiprocentní hranicí. Předchozí kontinuální pokles je alespoň pro zatím minulostí. Průměrná nabídková..

Práva vlastníků mají přednost. Soud smetl zákaz pronájmů ve stanovách SVJ

Práva vlastníků mají přednost. Soud smetl zákaz pronájmů ve stanovách SVJ
11.5.2026 - Platí to i pro pronajímání bytů v osobním vlastnictví. A stanovy SVJ to musí respektovat. Pokud se přesto do stanov dostane klauzule, v níž bude potřeba souhlasu SVJ s pronajímáním bytů v..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej investiční nemovitosti - vila se 3 ložnicemi a soukromým bazénem, 270 m2 na Kypru

Prodej investiční nemovitosti - vila se 3 ložnicemi a soukromým bazénem, 270 m2 na Kypru, Ev.č.: 02764

IMG_1
IMG_2
IMG_3
IMG_4
IMG_5
IMG_6
IMG_7

Kontaktujte makléře

Reality Czech Trend
+420 724 868 119
[email protected]
Czech Trend s.r.o.Czech Trend s.r.o.
Wellnerova 1215/1
Olomouc - Nová Ulice
+420 724 868 119
[email protected]
Cena389 000 EUR
KategorieVila
LokalitaCape Greko, Kypr
Velikost5 a více pokojů
Užitná plocha140 m²
Plocha pozemku270 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Rok výstavby2006
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Prodej krásné nemovitosti na Kypru.
Samostatně stojící vila se třemi ložnicemi ve vyhledávané oblasti Cape Greco, jen kousek pěšky od pláže Konnos Bay s modrou vlajkou.
Tento krásně udržovaný rodinný dům má světlé a vzdušné obytné prostory. Přízemí se skládá z otevřeného obývacího pokoje, jídelny a kuchyně a ložnice v přízemí se samostatnou sprchou/WC.
V prvním patře jsou dvě prostorné ložnice, obě s vlastními koupelnami a přístupem na společný balkon s výhledem na bazén.
Venkovní část je ideální pro užívání si sluníčka s velkým soukromým bazénem s mozaikovými dlaždicemi, římskými schody a venkovní sprchou. Krytá veranda je ideální pro venkovní stolování nebo relaxaci ve stínu.
Jedná se o fantastickou přímořskou lokalitu se snadným přístupem k občanské vybavenosti a prázdninovým letoviskům Protaras a Ayia Napa.
Kompletní nabídku nemovitostí na Kypru najdete na našich firemních stránkách.