Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 133
Novinky

On-line aukce

On-line aukce

2.6.2021

Pojištění realitního zprostředkovatele dle zákona č. 39/2020 Sb.

12.5.2020

Efektivní investice

28.4.2020 Chcete v dnešní době správně a efektivně investovat do nemovitostí? více »

Home staging

Home staging

6.2.2019 Služba, která Vám zvýší hodnotu nemovitosti při prodeji. více »

Realitní zpravodaj

Kupujete stavební pozemek? Co si pohlídat, než podepíšete smlouvu

Kupujete stavební pozemek? Co si pohlídat, než podepíšete smlouvu
9.1.2026 - Zájem o stavební pozemky v Česku roste. Podle dat Českého statistického úřadu bylo za třetí čtvrtletí uplynulého roku vydáno více než šestnáct tisíc stavebních povolení. Koupě pozemku je..

Dům, byt i miliony na účtu. Jak zákon chrání majetek nezletilých

Dům, byt i miliony na účtu. Jak zákon chrání majetek nezletilých
7.1.2026 - Dítě může dle našeho právního řádu vlastnit nemovitost. Především ji může nabýt děděním nebo darem. Ale děti mohou získat finanční prostředky i díky své profesi (herci, dabéři, sportovci..

Jedna trubka může stát 200 tisíc. Proč si pohlídat odvod dešťové vody

Jedna trubka může stát 200 tisíc. Proč si pohlídat odvod dešťové vody
5.1.2026 - I to by měl být jeden z důležitých dotazů, který zájemce položí realitnímu makléři nebo prodávajícímu při prohlídce nemovitosti. Zvláště u staršího rodinného domu v obci, kde se kanalizace..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Pronájem bytu 2+kk s terasou, 90 m², Lidická, Prostějov

Pronájem bytu 2+kk s terasou, 90 , Lidická, Prostějov, Ev.č.: 02097

IMG_7759
09
IMG_7763
IMG_7777
IMG_7604
IMG_7614
IMG_7662

Kontaktujte makléře

Tereza LoníčkováTereza Loníčková
+420 724 868 119
[email protected]
Czech Trend s.r.o.Czech Trend s.r.o.
Wellnerova 1215/1
Olomouc - Nová Ulice
+420 724 868 119
[email protected]
Cenapronajato
KategorieByty 2+kk
LokalitaLidická 1435/86, Prostějov
OkresProstějov
Náklady na bydlení4500
VlastnictvíDružstevní
Převod do OV
Užitná plocha90 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObchodní a obytná
Datum nastěhováníIhned
Datum ukončení výstavby31. červenec 2020
Zahájení prodeje2. září 2019
Rok kolaudace2020
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Domov pro vás i vaše domácí mazlíčky. Nabízíme Vám k pronájmu byt o velikosti 2+kk na ulici Lidická v Prostějově. V ceně nejsou zahrnuty zálohové platby za služby a energie. Vybavení bytu splňuje všechny náročné požadavky a parametry moderního bydlení: plovoucí podlaha, dřevěné dveře, dřevěná eurookna, moderní keramické obklady, sanita. Jednotka je vybavena kuchyňskou linkou na míru s vestavnou nerezovou troubou, varnou deskou a digestoří zn. Electrolux a dřezem s baterií. V koupelně je sprchový kout, WC, umyvadlo se zrcadlem, otopný žebřík a přípojka na pračku.
Byt je bezbariérový - zvláštní uzpůsobení - vstupní dveře i dveře do obytných místností v šířce 90 cm, sprchový kout i WC s madlem, speciální umyvadlo, vypínače ve výšce 90 cm nad zemí. Možnost odkoupení vybavení bytu po domluvě. Volný od 1.7.2022.
Výjimečnost tohoto bytu charakterizuje poloha v těsné blízkosti přírody se snadnou dostupností do centra města, snadné parkování, bezbariérový přístup, terasa 19m², sklepní kóje 3m² a především velmi výhodný poměr ceny a kvality bydlení. Pro více informací a domluvení si prohlídky volejte realitního makléře.