Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 141
Novinky

On-line aukce

On-line aukce

2.6.2021

Pojištění realitního zprostředkovatele dle zákona č. 39/2020 Sb.

12.5.2020

Efektivní investice

28.4.2020 Chcete v dnešní době správně a efektivně investovat do nemovitostí? více »

Home staging

Home staging

6.2.2019 Služba, která Vám zvýší hodnotu nemovitosti při prodeji. více »

Realitní zpravodaj

Darovat nemovitost za života, nebo ji nechat do dědictví? Rozhoduje hlavně kontrola nad majetkem

Darovat nemovitost za života, nebo ji nechat do dědictví? Rozhoduje hlavně kontrola nad majetkem
24.8.2026 - Převést dům či byt na děti ještě za života, nebo počkat na dědictví? Obě možnosti mají své výhody i rizika. Darování může být jednoduché a u blízkých příbuzných zpravidla i daňově..

Letní vedra mění pravidla při koupi nemovitosti. Důležité je stínění i větrání

Letní vedra mění pravidla při koupi nemovitosti. Důležité je stínění i větrání
21.8.2026 - Při koupi domu nebo bytu už nemusí být důležité jen to, kolik stojí a kolik energie spotřebuje v zimě. Stále větší pozornost si zaslouží také to, jak se nemovitost chová během letních..

Jak poznat kvalitní developerský projekt? Hezké vizualizace nestačí

Jak poznat kvalitní developerský projekt? Hezké vizualizace nestačí
19.8.2026 - Koupě bytu od developera patří mezi rozhodnutí, při kterých nestačí posuzovat jen lokalitu, dispozici a cenu. Důležité je zjistit, kdo za projektem stojí, jak je financovaný, jakou má..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Pronájem bytu 2+kk, 63 m², Slovanská, Šumperk

Pronájem bytu 2+kk, 63 , Slovanská, Šumperk, Ev.č.: 02098

DSC_0142
DSC_0117
DSC_0124
DSC_0126
DSC_0130
DSC_0136
DSC_0145

Kontaktujte makléře

Tereza LoníčkováTereza Loníčková
+420 724 868 119
[email protected]
Czech Trend s.r.o.Czech Trend s.r.o.
Wellnerova 1215/1
Olomouc - Nová Ulice
+420 724 868 119
[email protected]
Cenapronajato
KategorieByty 2+kk
LokalitaSlovanská 2872/9, Šumperk
OkresŠumperk
Náklady na bydlení3500
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha63 m²
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Datum nastěhováníIhned
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Exkluzivní pronájem slunného bytu o výměře 63 m² s lodžii na ulici Slovanská v Šumperku. Bytová jednotka je plně vybavená - obývací stěna, kožená sedačka, LED televize, kuchyňská linka, impulsní varná deska, nádobí, stůl, židle, vybavená ložnice, v koupelně vana se skleněnou zástěnou, elektrický žebřík, pračka, koupelnový nábytek. Podlahové topení v celém bytě, samostatný elektroměr, vodoměr, přípojka internetu (optický kabel). K bytu garáž v domě o rozloze 17,5 m². Náklady na bydlení cca 3 500,- Kč, měsíční nájem 11 000,- Kč, kauce 22 000,-Kč. Byt je nekuřácký a vzhledem k svému umístění není vhodný pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky. Díky svému vybavení je vhodný pro firemní klientelu. K nastěhování od 1.6. 2022.